Ana menüyü aç

Yansiklopedi β

Abdullah Öcalan

Çevreye verdiğimiz rahatsızlıklardan dolayı özür dileriz - Yansiklopedi Belediyesi BU MADDE ÜZERİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR!
Bu madde yeni keşfedilmiştir ve içeriğinin geliştirilmesi amacıyla Yansiklopedi uzmanları tarafından aralıksız 24 saat çalışmalara devam edilmektedir.
Uzmanlarımız maddeyi ekşitmeden en kısa zamanda tamamlayarak standartlara uygun hale getirmek için geceli gündüzlü çalışmaktadırlar.

Şerefsizin oğlu

~ Bir vatandaşın yorumuyla Apoş


Ekşi Sözlük üyelerinin bahsettiği mevzubahis

Eyyypiiiooo Abdullah Domalan yada kısaca Apoş (Haber dili: Teröristbaşı) adlı Türk devleti tarafından verilecek her göreve hazır ve nazır olan bir kişidir. "Adam asmaca" oyununun atası olarak bilinir binlerce kez asılmıştır. 800 km uzağa kadar sümkürebildiğinden dolayı 1999 yılında Nairobi'de fark edildi; çünkü böyle bir şeyin fark edilmemesi mümkün değildi. Şu anda İmralı Oteli'nde ısıtmalı bir odada teşrif etmekte olup görevini layıkıyla yerine getiriyor olan kişidir.

Apoş'dan İncilerDüzenle

 
Apoş ve bir silah arkadaşı
  • Ben Kemalizm'in kültür milliyetçisiyim
  • Devletimin hizmetindeyim
  • Annem de Türktü
  • Ben ibneyim
  • Babam da göttü
  • Hatta asıl adım "Abdülcan Çükalan"
  • 4/2 3 mü olur, siz ne biçim bölücüsünüz?

Dİğer adım Abdullah Öçalan

 
Amaninbo, PeKAKA 23. Genel Kongresinde, başkan Apoş ile beraberdi. Apoş denen bu hanzo fenerbahce klubunde 35 yıl oynamistir. Lakabi Top Apoş. En nefret ettigi takim Cimbomsaray, Cimbomsarayli oyuncular her fenerbahce macinda klisiye gider ve namazini kilar. Sonra fenerbahce kalesinde nekadar delik varsa kapatip floryaya giderler. Maci kazandikdan sonra floryada oyuncular parti yapar

Dış bağlantılarDüzenle

Beğenemedin mi? Mizahi anlayışın yoksa Vikipedi'deki bilgi istismarcılarının Abdullah Öcalan ile ilgili yazdıkları birşeyler var bre zındık!