Ana menüyü aç

Yansiklopedi β

Fetullah Gülen

Re Te E... Recep Tayyip Erdoğan çok sinirlendi!
RTE bu maddede daha önce Ajdarizm yapıldığını söyleyerek, bu hain davranışlar arasında başlıkları tahrip, sayfa içeriğini tamamen silme, kişiye hakaret… vb. bulunduğunu belirtti ve uyardı:
"Lütfen herhangi bir değişiklik yapmadan önce bu uyarıyı dikkate alın lan, yoksa ananızdan doğduğunuza pişman ederim, artizler sizi!"
O İŞARETÇİNİ DE AL GİT LAN!


Cahiller bu adamdan daha sevimli.

Fetullah Gülen
Gerçek İsmi Fethullah Gülen
Lakabı Fatoş
Doğum Tarihi 13 11 1714
Doğum Yeri Gelibolu Osmanlı Devleti
Mesleği Götlük
Hobileri Şerefsizlik
Tuttuğu Takım Yok.
Burcu Başak Taşak
En Zayıf Yönü İmanı
Olumsuz Özellikleri Tüm özellikleri
En Büyük Korkusu Türkiye
Vazgeçilmezi Şerefsizlik
Favori Sözü "Ühhü ühü ühü ühüüü!"
Favori Kahramanı Boris Zaharyas
'
~ Dilber Ortaylı

Vay be, demek beni şerefsizlikte geçebilecek biri varmış!

~ Boris Efendi

Mezarımda ters takla attırdı bana.

~ Hoca Ahmet Yesevi

Ne olursan ol, GELME!

~ Mevlana

Fethullah Gülen (Fetullah Gülen, Fetoş kız yada Fettoş), bu toprakların yetiştirdiği en büyük şerefsizdir. New York Times Gazetesinin 2008 yılında yaptırdığı anketinde kainatın en büyük götü seçilmiştir.

Saman gazetesi, Yalanyolu televizyonu gibi müesseselerin kurulmasına öncülük etmiştir.

İçindekiler

Doğumu ve Çocukluğu

Fethullah Gülen, 1941 yılında doğdu. Doğduğu gün Türkiye'nin birçok yerinde yangınlar çıkmış, Van'da deprem olmuş ve bu depremde 555.555 kişi ölmüştür.

Gençliği

Öğrenciliği esnasında Boris Efendi ile tanışmıştır. Boris sayesinde şerefsizliğin bütün sırlarını öğrenmiştir. Ne var ki, çok sevdiği Boris Efendi bir gün kayıplara karışmıştır. Bunun üzerine şerefsiz Fettoş, kıçın kıçın baba ocağına dönmüş, ancak imam olan babası, "Sen beni de bozar, kendine benzetirsin." diyerek Fatoş'u evinden kovmuştur.

"Acaba nasıl geçinirim?" diyen Fatoş'un aklına, hoca olmak gelmiştir. "Din ticaretinden çok para kazanacam." diyen Fetoş, yavaş yavaş genç beyinleri zehirlemeye başlamıştır.

Hizmet (!) Yılları

Bu yıllar o kadar uzun ki yazmaya hacet yok...

Dünyanın Dört Bir Yanına Küfür Saçan Türk Okulları

Fetoş, günlerden bir gün, "Ben bu Türkleri daha fazla nasıl soyarım." diye düşünürken aklına okul açmak gelmiştir. Hizmet aşkıyla(!) yanıp dönen şakurtlar gönüllü olmak için birbirlerini yemiş, üst üste çıkmış ve dünyanın en ücra köşelerine dahi bir gıdım "ah, of" demeden gitmişlerdir.

Bugün Etiyopya'dan Malezya'ya, Polonya'dan Kosta Rika'ya kadar dünyanın bin bir ikliminde bu okullar dünya insanının ağzına sıçmaktadırlar.

Amerika'ya Taşınması

Fetoş, "Biraz da Amerka'yı soyak." diye düşünmüş ve Amerika'ya taşınmıştır.

Başarısız Darbe Girişimi

Şerefsiz göt Fatoş, 15 Temmuz'da aklınca Türkiye'ye darbe yaparak devlet başına geçmeye çalışmış, ancak Türkler kölelerinin ağzına sıçınca kös kös Amerika Birleşik Devletleri'da oturmaya devam etmiştir.