Imparator Tutsu-Ki YhanChek

"Hiçbir şey değişmeyecek. Hadi bi şeyler yapalım. "

~ TSYC
Imparator Tutsu-Ki YhanChek
Imparator Tutsu-Ki YhanChek
Gerçek İsmi Tutsiki Yançek
Lakabı AIDSli gay orangutan
Doğum Tarihi ????
Doğum Yeri Çin
Mesleği İmparator
Hobileri Fahişeler Eşekler
Tuttuğu Takım Kendi Takımları
Burcu Maymun
En Zayıf Yönü Fahişelerinin kontrolunü sağlayamaması
Olumsuz Özellikleri Eşeklere olan merakı
En Büyük Korkusu Çin Seddi'nin yıkılması ve Fahişeleriin ülkeden kaçması
Vazgeçilmezi Power Armoru
Favori Sözü ""
Favori Kahramanı Ha-Ho Hi
'


Imparator Tutsu-Ki YhanChek, Çin halkının ulusal ve uluslarası kahramanıdır. Giydiği Ejderha derisi zırhla ve yaptırdığı Çin Seddi ile büyük nam kazanmış ve ayrıca Abazalığı ile de tarihe geçmiş en aktif asyalıdır. Çin kraliyet kayıtlarına göre toplam 5.000+ kadar kadınla evlenmiş her birinden ortalama 8 çocuk yapmıştır. Ayrıca kendisinin kullanması için kurduğu genelevde de ziyaret ettiği 10.000+ kadar farklı uluslardan toplanmış kadınlarla birlikte olmuş bunlardan da her birinden 10-12 çocuk yapmıştır. Nufüsun gelişmesine yaptığı büyük katkılardan dolayı halkı ona Tutsu-Ki ismini takmıştır. Tutsu-Ki eski Çin dilinde "Aidsli Gay Orangutan" anlamına gelmektedir.

Çin SeddiDüzenle

Çinlilerin Dünya'ya bıraktığı önemli eserlerden sayılan Çin Seddi, Imparator Tutsu-Ki YhanChek tarafından genelevindeki kadınların kaçmasını engellemek için yapılmıştır. Sonradan bu duvarın Türkleri engelleyebileceği orataya çıkmıştır bu işin hesaba katılmamış ama işe yarayan tek kısmıdır çünkü genelevdeki kadınlar ülkenin öbür tarafından kaçmışlardır. Kadınlarının kaçmasından sonra Imparator Tutsu-Ki YhanChek Eşeklere merak salmış ve Asya Yaban Eşeği adlı yeni bir tür ortaya çıkartmıştır. Asya eşeklerinin abaza olmalarının sebebide budur.

Ejderha Derisi ZırhıDüzenle

Öldürttüğü Düşürdüğü Ejderha Uzay Mekiği'nın dersinden Kaplamasından yaptırdığı bu "Power Armor" (Çince: Paw-aru ahmoru) onu savaşlarda yenilmez kılmıştır ve gribe karşı korumuştur. Zırhın şuan kayıp olması ise bilim dünyası için büyük bir kayıptır.

 
Ün kazandığı o Ejderha derisi zırhın minyatürü
 
Imparator Tutsu-Ki YhanChek tarafından ejderha sanılıp düşürülen Uzay Mekiği