Ana menüyü aç

Yansiklopedi β

Kullanıcı mesaj:1

Herkesin saçmalayabileceği özgür şey Yansiklopedi'ye Hoşgeldin, 1!Yansiklopedi geliştirilmeye tamamen açık bir kaynak. Bunun için gel, elele verip şu siteyi adam etmemize yardım et.

Sana sadece üç kural söylüyorum:

İnce ve Esprili dil

Haliyle Uncyclopedia'nın Türkçe versiyonu olarak, Yansiklopedi'ye girilen bilgiler olabildiğine komik, geyik, absürd ama ana başlıktan sapmadan ve tercihen ince ve kıvrak hicivlerle dolu olmalıdır.

Düzgün Türkçe

Her ne kadar mizâhî bir site olsak da okunuşun akıcılığı ve yazıların okunabilirliği için gramer ve imlâ kurallarına dikkat edilmesi önerilir. Paragraflarda ve başlıklarda Uncyclopedia formatı esas alınmalıdır.

Uzun ve Düzgün Metinler

Yazılanlar en azından bir taslak oluşturacak uzunlukta (asgarî 5-6 cümle) ve göze hitap edecek bir düzende olmalıdır

--Assyrius 01:26, 17 Şubat 2008 (UTC)

Yayıncılık işi hem Tfcrkiye'de, hem dfcnyada zor bir iş. Ancak bu konuda hukkui anlamda da bir kfcltfcr oluşmaya başladı. Diğer taraftan sorumluluk da yazarlarda bırakıldığı ie7in ciddi bir sorun yaşanacağını sanmıyorum.Assyrius 05:04, 16 Mart 2008 (UTC)

Merhaba, (merhaba derken bile korkuyorum birader; o kadar celallenmişsin ki, sanki başkasına kızmışsında acısını benden çıkarıyorsun gibime geliyor.!) Ben; anası, babası olmayan, eline vur ekmeğini al, kendi hâlinde hâlim-selim biriyim. Öyle korkutmalara, ürkütmelere gelemem.. Doğru bildiğin şey ne ise onları yaz be koçum. Benden ne istiyorsun? zaten öbür taraftan siktir çekilmiş biriyim. Bir de sen mi vuracaksın be kardeş. Teslim oldum, istediğini yaz, istediğin gibi çiz. Bu arada; bayram geliyor, bayramını da kutluyorum.--Yazan:Tosun 22:47, 20 Kasım 2009 (UTC)

  • Estafurullah bire kardeş, ne özürü.. Sat anasını. Şu kısacık dünyada işimiz gücümüz birbirimizi kırmak mı? Kırılacak ne kafalar var her şeyden önce. Sevgi saygı ve tekrar bayram tebriğim...--Yazan:Tosun 08:03, 24 Kasım 2009 (UTC)
"1" kullanıcı sayfasına dön.