Ana menüyü aç

Yansiklopedi β

Kullanıcı mesaj:Amaninbo

Herkesin saçmalayabileceği özgür şey Yansiklopedi'ye Hoşgeldin, Amaninbo!Yansiklopedi geliştirilmeye tamamen açık bir kaynak. Bunun için gel, elele verip şu siteyi adam etmemize yardım et.

Sana sadece üç kural söylüyorum:

İnce ve Esprili dil

Haliyle Uncyclopedia'nın Türkçe versiyonu olarak, Yansiklopedi'ye girilen bilgiler olabildiğine komik, geyik, absürd ama ana başlıktan sapmadan ve tercihen ince ve kıvrak hicivlerle dolu olmalıdır.

Düzgün Türkçe

Her ne kadar mizâhî bir site olsak da okunuşun akıcılığı ve yazıların okunabilirliği için gramer ve imlâ kurallarına dikkat edilmesi önerilir. Paragraflarda ve başlıklarda Uncyclopedia formatı esas alınmalıdır.

Uzun ve Düzgün Metinler

Yazılanlar en azından bir taslak oluşturacak uzunlukta (asgarî 5-6 cümle) ve göze hitap edecek bir düzende olmalıdır

Yayıncılık işi hem Tfcrkiye'de, hem dfcnyada zor bir iş. Ancak bu konuda hukkui anlamda da bir kfcltfcr oluşmaya başladı. Diğer taraftan sorumluluk da yazarlarda bırakıldığı ie7in ciddi bir sorun yaşanacağını sanmıyorum.10ur 21:59, 1 Temmuz 2008 (UTC)

Selam, merhaba, günaydın, tünaydın (her ne ise!)

Yaw sen gayserinin niresindensin?--Yazan:Tosun 05:06, 1 Temmuz 2008 (UTC)

Merkez. Sen? --Yazan:Amaninbo
Merkezin merkezinden; Hacıkılıçtan. Bağım da Eğribucak'ta. Haftada en az beş altı kez ya gazetede veya tv'de görüyorsundur beni.--Yazan:Tosun 20:47, 26 Temmuz 2008 (UTC)

Bunu yazan tosun...

Helal olsun...
"Amaninbo" kullanıcı sayfasına dön.