Ana menüyü aç

Yansiklopedi β

Osman Gökçek

Osman Gökçeki baba tarafından Sivaslı Ermeni Menfez Prensi. Ermeniliğiyle ve pazarlamacı (gavat) kişiliğiyle tanınmıştır. Bazı çevrelerce kendisine "at" benzetmesi de yapılmaktadır.

HayatıDüzenle

Küçük Osman, 20 Nisan 1980 tarihinde, Kutlu Doğum Haftası'nda, dünyaya gelmiştir. Babası ünlü Menfez Kralı'dır ve aslen Sivas'ın Zara ilçesinin Canova (Genoa) köyündendir. Annesi ise Ordu ilinin Fatsa ilçesindendir, anne tarafından dedesi ise koministtir. Küçük Osman, hayatının ilk yıllarını anaokulunda kızlarla oyunlar oynayarak geçirmiş, gelişimini tamamlayınca ilkokula başlamıştır. İlkokulda kıllı vücudu sebebiyle dışlanmış ve okulundan ayrılıp farklı okullara başlamak zorunda kalmıştır.

Liseye geçince farklı kültürlerle tanışan Osman, özellikle Makedon kültüründen etkilenmiş ve ilk iki senesini Makedon kültürünü tanımaya adamıştır. Elindeki Makedon'u pazarlaması sonrasında düştüğü boşluk halini de kısa sürede atlatarak, sosyal medyadan tanıştığı Ajdar ile 2016 yazında ilişkiye başlamıştır.

Kişisel bilgilerDüzenle

Osman'in hobileri İnci Sözlük'te takılmak ve anancılık yapmak, bilgisayarı başında CS: GO oynamak, Whatsapp'ta bol bol boş yapmak ve bazen de ferre izlemektir. 2016 yazından beri çeşitli sosyal ortamlar üzerinden partneri @poseidonlilith ile sohbet etmektedir.