Oynasana

Klan kurduktan sonra PC gamer.

OYNASANA(OSN) NEDİR?

Oynasana.com birçok multiplayer oyunu kendisi üzerinden bağlanarak oynamanıza yarayan bir sitedir.Ancak adil olmayan birçok davranışları vardır.

HAKSIZLIK VAR HOCAM!

Örneğin özel üye olmayanlar oyuna girebilmek için bilmem kaç saat (sayamadım) beklemek zorundadırlar.Hatta bekleme sürecinde uyuyup bir daha uyanamayan kişiler olmuştur.Bu süreci atlatip da ilerki sürece gelen arkadaşlarımız ise başka bir engele takılırlar.Bakırköy kaçkını adminler!!!Kafasına göre ban atan bu adminler ÖZEL üyelere hiç bir şekilde dokunmamaktadır.Çünkü g*tleri yememektedir(veya akılları yoqtur).

3$ İYİYMİŞ ....

ama 3$ sadece 1 günlük özel üyelik içindir!Özel üyelik övülmüş diğerleri yetim gibi kenara bırakılmıştır(bkz. Küçük Emrah).ÖZEL üyeler sorun yaşadığında en fazla 5 dk içinde çözmeyi garantileyen osn yetkilileri ücretsiz üyelerin sorunlarını orta çağdan beri yanıtlamamıştır.Kral Arthur bile bu sorunu yaşamıştır.

FORUMLAR NE İŞ? Osn forumlarında birçok ezik bulunur.Bunlar en ufak bir küfürde(küfür olmayan durumlarda bile) foruma ss koyarlar.Böylece sizin seviyeniz düşer.Rakiplerinizin g*tü yemediği için sizi bu yolla geçmeye çalışırlar.Ayrıca bu duruma itiraz ederseniz gene seviyeniz düşer!

KLAN KURMA SİSTEMİ de bi işe yaramaz!Adminler klanları kendileri onylamaktadır.ÖZEL üye olanların klanları üyeler sahte bile olsa hemen onaylanır.Ama normal üyelerinki ise .... Gerisini siz anlamışsınızdır.

Kısacası osn de ÖZEL hoş gerisi boş'tur.