Ana menüyü aç

Yansiklopedi β

Polat Alemdar

Halk arasında Polat Sikimdar olarak bilinen aşmış insan. Mafya babası gibi görünen fakat çok gizli devlet görevlerinde bulunan, babası anası kim belli olmayan, garip bi adam.

Polat Alemdar
Polat Alemdar
Gerçek İsmi '
Lakabı Usta
Doğum Tarihi '
Doğum Yeri '
Mesleği '
Hobileri '
Tuttuğu Takım Adanademirspor
Burcu '
En Zayıf Yönü sigara
Olumsuz Özellikleri Polen alerjisi,babadan genetik.Sabah sabah hapşura hapşura götü başı dağıtıyormuş.
En Büyük Korkusu '
Vazgeçilmezi BMW X5
Favori Sözü Memati,acil helikopter lazım!
Favori Kahramanı Pikaçu

İdolüm.

~ Tony Montana

Abi alacan 5in 1ini

~ Çok pis gaza gelmiş Türk genci

Siz Turkler çok amfibik oluyor.

~ Tilki Andrey

Abi bi parça simit alabilir miyim?

~ Abdülhey

Zamanında Polat'ın donu e-baye düşmüş, bu durum Ankara'da kısa süreli bir infial yaratmıştı. Buna rağmen Polat'ın donu aynı süreç içerisinde siteye sulunan Bilkentli tangası'nın gölgesinde kalmıştır.

Bu arada, Polat'ın her şeyi kötü değildir. Meselâ-örneğin, ceketi ve kol düğmeleri.. gerçekten güzeldir. Ama, Jeep'i ise "avratların" kullandıkları cinsten. Erkek adam erkeksi dizaynlı Grand Cherokee Jeep kullanır benim bildiğim.

Sosyolojik Anatomisi

Ordinaryüs Prof. Dr. Karasünger G. nin yaptığı sosyolojik araştırmalar sonucu TV'de yayınlanan Kurtlar Vadisi adlı dizinin ertesi günü Türkiye genelinde "polatçık" adı verilen bir mantar türünün yayıldığı gözlemlenmiştir. Bu mantar türü yaklaşık bir ay boyunca etkili olmaktadır. Dizi devam ettikçe bu sürenin uzadığı tespit edilmiştir. Etkileri, lise bebelerinin siyah takım elbise giyip Polat Alemdar gibi hareket etmesidir. Mantar bulaşan bu elemanlara 300 metreden fazla yaklaşılmaması ve özellikle yanlarında kız arkadaşları varsa herhangi bir göz teması kurulmaması şiddetle önerilir. Aksi durumda sürekli "Halllllll-it!!!" diye anırma endikasyonları baş gösterebilir.

  Ekşi İçerik Tehlikesi
Sağlık Bakanlığı müfettişleri bu maddenin insan sağlığına zararlı ekşi unsurlardan oluştuğunu tespit ettiler ve içeriğinin uluslararası standartlara uygun olmadığına karar verdiler. Artık ekşi maddelerle mücadele etmek gerektiğini belirten Sağlık Bakanı da bu tarz maddelerin Ekşi Sözlük adındaki gizli bir tarikatın müritleri tarafından üretildiğini iddia etti ve ekledi:
"Maddenin en kısa zamanda uluslararası standartlara uygun hale getirilmesini bekliyoruz!"