Serdar Ortaç

Koskoca Boeingi Ankara Asfaltına indirdim

~ Serdar Ortaç
Serdar bir teleportasyon sırasında

Jet Li'nin yıllar önce kaybolan kardeşi. 3. sınıf çocuklarının yazabileceği seviyedeki şarkıları ve matematikçilerin yıllardır cevabını aradığı "Toplam 7 nota var kaç şarkı yapılabilir ki?" sorusuyla ün kazanmıştır. Tırt şarkıları, garip sesiyle bu kadar ünlü oluşu halkımızın misafirperverliğine bağlanmaktadır. Çünkü afgan asıllıdır kendısı. Dericilikle uğraşırken tabakları vucuduyle dövmekten bıkmış, "hayat beni neden yoruyosun ki, ne vucut yapıcam lan allahın torabora dağında, giderim iki şarkı patlatırım, zaten bu vucudla deri dövülmüyo geniş değil" diyerek müzik hayatına atılmıştır.

Bouncywikilogo.gif
Beğenemedin mi? Yalanlara inanmak gibi bir dini inancın yoksa Vikipedi'deki bilgi yüklü eşşeklerin Serdar Ortaç ile ilgili yazdıkları birşeyler var bre zındık!


Serdar bir Asyalı kadar kusursuz bir hızla hareket edebilir. Asya dışındaki herhangi bir dövüş sanatçısına kolayca ders verebilir ve uzun süredir Japonya'nın manevi lideri sayılır. O kadar güzel olmak zorunda kalmazsa, o ve Jackie Chan Dünya'yı kontrol eder ve Bruce Lee'yi diriltirlerken, aynı zamanda tüm canlı varlıkların kıçını tekmeleyebilirlerdi.