Ana menüyü aç

Yansiklopedi β

Serdar Ortaç

Serdar bir teleportasyon sırasında

Jet Li'nin yıllar önce kaybolan kardeşi. 3. sınıf çocuklarının yazabileceği seviyedeki şarkıları ve matematikçilerin yıllardır cevabını aradığı "Toplam 7 nota var kaç şarkı yapılabilir ki?" sorusuyla ün kazanmıştır. Tırt şarkıları, garip sesiyle bu kadar ünlü oluşu halkımızın misafirperverliğine bağlanmaktadır. Çünkü afgan asıllıdır kendısı. Dericilikle uğraşırken tabakları vucuduyle dövmekten bıkmış, "hayat beni neden yoruyosun ki, ne vucut yapıcam lan allahın torabora dağında, giderim iki şarkı patlatırım, zaten bu vucudla deri dövülmüyo geniş değil" diyerek müzik hayatına atılmıştır.

Bouncywikilogo.gif
Gücüne mi gitti? Mizahi anlayışın yoksa Vikipedi'deki sözde bilmişlerin Serdar Ortaç ile ilgili yazdıkları birşeyler var.


Serdar bir Asyalı kadar kusursuz bir hızla hareket edebilir. Asya dışındaki herhangi bir dövüş sanatçısına kolayca ders verebilir ve uzun süredir Japonya'nın manevi lideri sayılır. O kadar güzel olmak zorunda kalmazsa, o ve Jackie Chan Dünya'yı kontrol eder ve Bruce Lee'yi diriltirlerken, aynı zamanda tüm canlı varlıkların kıçını tekmeleyebilirlerdi.