Örümcek Adam

Spiderman ile Namaz Öğreniyorum kitap kapağı

Kimdir?Değiştir

Örümcek Adam namı diğer Spider-Man önemli Marvel kahramanlarından biridir. Halk arasında s*ki-derman olarak da anılır.

Nasıl örümcek oldu?Değiştir

Bir gün kahramanımız Peter kardeş okul gezisine Etnografya müzesine gitmiştir. Tabi spider abi biyoloji olsun, kimya olsun her türlü sayısalda süper olduğu için Mary Jane'e hava atmaya başlar. "İşte bu örümcek bi zıplar o derece, bu bi ısırır aklını alır" derken, fanusta canı sıkılan Trabzonspor formalı mavili kırmızılı bi örümcek yavaş ve bir psikopat gibi Peter abinin ellerine doğru ilerler.

Böcük aslında Peter abinin parmağını ısıracaktır ama daha fazla dayanamaz ve elini cimciklercesine ısırır. Peter abi o acıyla bi bağrınır ve Mary Jane karşısında karizma 0 ken -20 lere düşer.

Peter abi karizmalar yerin dibine girdiği için hışımla eve koşturur ve bildiğin ergen gibi yatar ağlar bir müddet sonra da uyur. Uyandığında gözlüklerini takınca gözlerinin Süpermen gözü gibi acaip gördüğünü, kollarının da King Kong derecesinde kaslandığını farkeder.

Kahraman olmak onu nasıl etkiledi?Değiştir

Akabinde Peter abinin arka tampon birden yukarı doğru kalkar. O gazla evden çıkar durağa yetişem yine koşturmayam belediye otobüsünün arkasından ezik ezik kalmayam zai gitti karizma of of diye diye durağın yolunu tutar. Durağa yaklaştığında bi bakar otobüs kaçıyo bi koşturur arkasına iğne batırılmış at gibi nasıl bir gazsa otobüse yetişiyim derken otobüsü geçer.

Okula vardığında pis pis kanalizasyon derecesinde ter koktuğu için tüm okul karşısında karizması -20 den -700 lere düşer.

Artık baktı karizma kurtarılacak gibi değil bari kavga çıkaram zaten goril gibi oldum hava yapam da keyfim yerine gelsin der. Ona buna dalaşır başka iki yumruk yer ama sonra sanki ROCKY 8 filmi setindeymişesine karşısındakine bi koyar rakip darbeyi aldığı gibi teee koridorun karşısına uçar.

Otomatik olarak ta karizma bi fırlar (bazı biliminsanlarına göre bir günde en fazla karizma kazanma rekoru kırdığı kabul edilir) tüm kızlar peşine takılır.

Ee sonra?Değiştir

Gel zaman git zaman bazı cibiliyetsizler Peter abiye kıl olur manyak manyak kostümler giyerler ve amansız dalaşma başlar.

 
Spiderman Rakının gözüne gözüne vururken
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.