iPod

IPod Disket şeklinde olup, yüzeyin küçük bir bölümünü kaplayan cam dokunmatik ekran, diskete çok benzemektedir. IPod Floppy'nin dokunma ve hareket özellikleri, orijinal olarak FingerFukR tarafından geliştirilen teknolojiye dayanıyor. 1 Eylül 2009'da, fikri onaylayan Apple'da çalışan nerds çetesine 32 GB'lık bir sürüm tanıtıldı. 17 Mayıs 2010'da, dünya genelindeki elektronik mağazaların raflarına 640 GB'lık bir sürüm eklendi.

1999da, ilk iPod bulundu, Doğu Avusturya'nın ormanlarında derin bir ton porno ve iyi bir müzik yoktu. Bu, araştırmacıların eski yurttaşlıkların iyi sebeplerden dolayı öldüğüne inanmalarına yol açtı. Ipod 30ft boyunda, 12carrot altından yapılmış (en iyisi) ve King Tut'un mezarındaki duvarlarda yazdığı söylenildiği düşünüldüğü gibi, insanların en yüksek tanrısıydı.

Ana ekran mevcut uygulamalar için simgelerin bir listesini içerir. Tüm iPod modellerinde Müzik, Videolar, Müzik Videoları, TV Şovları, Fotoğraflar, iTunes, Safari, YouTube, Takvim, Kişiler, Mikrofon gibi uygulamalar yer alır. Bu sayede, caps'ları yolda kaydedebilirsiniz. Saat, Hesap Makinesi, Ayarlar, e-Kitaplar , Haritalar, Hisse Senetleri, Notlar, Hava Durumu, Editörler, Yapılandırma vsvs... (her şey).