Şeytan

Babacığım !

Şeytan, Hollywood'daki yıllarında, kötü adam Ming'i (Flash Gordon) canlandırıyordu..
~ Ozzy Osbourne

Hadi be hacım bak al ruhumu bi ölümsüz yap yeter, hadi nolür!

~ Şeytana ruhunu satmaya çalışan kolpa satanist

HayatıDeğiştir

Şeytan başlangıçta bir melekti. Şeytan karar verene kadar, "kontrol için" kutsal bir savaş başlatmaya karar verdi. Tanrı sonunda tüm bu "Savaş" olayının kontrolden çıktığına karar verdi.

Çookkkk önceleri 2 ev arkadaşı olan Şeytan ve Şeytan efsanevi Ağrı Dağının eteğinde dublex dairede öğrenci hayatı yaşamaktaydılar. Genetik Mühendisliği ve insan yönetimi konusunda The Sims üniversitesinde çift ana dal yapan Şeytan, universiteyi 3 senede bitirmiş üstüne de MBA yaparak direkman iş hayatına atılmıştı. Şeytan ise bütün gün WOW oynamaktan dersleri asmış 9. sınıfta okuldan atılma tehlikesi yaşayan haylaz bir gençti. Simcity Co. nun sistem administratorluğuna kadar yükselen Şeytan, yıllık 2. katrilyar USD almakta evin bütün masrafını karşılamaktaydı. Bu firmada stajyer olarak ile başlayan adem'e de abilik yapan Şeytan, Şeytanın bu vurdum duymazlığına sinirlenmiş, akabinde Şeytanı evden kovarak küçük odayı Adem e vermiştir.

Diğer mitolojik kaynaklarda Şeytan ın bulaşık , bakkal sırasını devamlı sallaması, eve kız getirmesi ve yaptığı hertürlü eşek şakaları yüzünden Şeytan'nın Şeytanı evden attığını belirtmektedirler.

Şeytan, Tanrı tarafından yazılan ve Musa tarafından resmedilen İncil de dahil olmak üzere ilk çizgi roman kitaplarında popüler bir kötü adam olarak bilinir. Ayrıca Transalvannia'da adı geçmeyen bir sanatçı tarafından yaratılan eski bir siyah beyaz sessiz film olan kült klasiği The Temping of Christ'ta da yer alıyor.

Şeytan her işin içinde ve en büyük girişimi için zaman hiç bu kadar iyi olmamıştı. Tüm kanunlarını faturaların arkasına yazdığı için "Şeytan ayrıntıda gizlidir" denilmiştir.

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.