Düz Saç Sevenler Derneği

Donald Trump capelli roditore.jpg

Düz Saç Sevenler Derneği, Kıvırcık sevenler derneğine karşı kurulmuş bir dernektir. Pek bilinmese de aslında bir terör örgütüdür. İki örgüt en başından beri düşman olup zaman zaman çatışmaya devam etmektedir.

Derneğin TarihiDüzenle

Dernek, Ajdar'ın düz saç fetişi olduğunun öğrenilmesi üzerine onu baştan çıkarmak ve Eskişehir'e saldırmak için kurulmuştur. Önce Ajdar'a muz teklif etmiş böylece onun gönlünü almıştır. Ardından bu örgüt, Kıvırcık sevenler derneği toplantılarına ajan göndermiş ve bilgi sızdırmayı başarmıştır. İki ordu Eskişehir Savaşı'nda karşı karşıya gelmiş, ancak Düz saç sevenler derneği savaşı kaybetmiştir. Bunun üzerine dernek, korkudan bir daha Eskişehir'e girememiş ve dağılma seviyesinde gelmiştir.

Yapılan ÇalışmalarDüzenle

Yapılan en büyük çalışma Düz saçlı hatunları avlayıp orduya moral sağlamaktır. Bunu en iyi Eskişehir Savaşı'nda yaptılar. Neyse ki Kıvırcık fetişistleri savaşı kazandı.

Başka bir çalışma ise kıvırcık hatunları avlayıp onları saç düzleştiriciyle düz saçlı yapmaktır. Bu derneğin terör örgütü olma sebebi budur.

Dış PolitikaDüzenle

Basit işte. Kıvırcıksan nefret edilirsin, düzsen çok sevilirsin.
Dostlar : Ajdar , RTE , TRT Düşmanlar : Kıvırcık sevenler derneği, Eskişehir, Yılmaz Büyükerşen