Ejderha

Zenci bir Ejderha
Ejderya
Dikkatli bakarsanız gerçek bir ejderha olmadığını göreceksiniz.

Avrupa'da yaşamış bir ejderha türü

Korunma Durumu


Soyları tehlike altında

Bilimsel Sınıflandırma
Alem: Hayvan
Sınıf: Sürüngen
Beslenme: Et Ot
Ömür: null
Keşfeden: Heimdall

Dikkat!! Ajdarha ile karıştırmayınız ikisi tamamen farklı şeyler.
Wyvern ile de karıştırmayın lütfen çok alınıyorlar.


Ejderhalar, Güney Afrika ve Dünyanın geri kalan kısımlarında yaşarlar. Ortalama yaşam süreleri sınırsızdır. Genç bir ejderha ortalama 1337 kilo gelirken bu rakam yetişkinlerde 6969 kilodur fakat ejderhaların kaç yaşında yetişkin oldukları henüz bilenmemektedir. Aynı insanlarda olduğu gibi Zencisi, Beyazı ve Asyalısı vardır ve tabi ki Asyalı olanlar Sansürlüdür ve aralarında ırkçılık savaşları yaşanmaktadır özellikle West Side da yaşıyan ejderhalar Hip-Hop ve Rap de ustalaşmış Gangsta olmuşlardır.

Asyalı bir Ejderha

Ejderhalar Dünyaya Satürn'den gelmişlerdir ve Bifröst Köprüsü ile diyarlar arasında gezmektedirler Midgard'da nadiren görülürler. Köprüsün koruyucusu Heimdall'ın işini yapmadığını ya da ejderhaları kasıtlı olarak köprüden geçirdiği gibi düşünceler vardır. Bazı isanlar ise ejderhaların zaten Vize ve Pasaportlarının olduğundan böylesine rahatça gezdiklerini söylüyor

Atlantis yakınlarında bulunmuş bir ejderha kafatası

Günümüzde ejderhalarDüzenle

Günümüzde ejderhalar dünyayı terk etmişlerdir bazı kişiler ise onların hala yaşıyor olduğunu düşünüyorlar onlara göre aslında hala daha buradalar şimdilik çok sessizce uyuyorlar ve görünmez haldeler. Bazı kendine bilim adamı diyen insanlar kertenkelelerin ejderha soyundan geldiğini idda etmiştir fakat Türk bilim adamları Ejderha fosilleriyle yaptıkları karşılaştırmalarda bunun söz konusu bile olmadığını kanıtlamışlardır.


 
Imparator Tutsu-Ki YhanChek tarafından ejderha sanılıp düşürülen Uzay Mekiği