Elazığ

'Gakkoş Kocaamakirlişehir Belediyesi'
Bayrak Arma
(Bayrak) (Arma)
Sloganı: Arabalar kovalasın sizi!
Konumu
Resmi Dili El-Aziz Japoncası, Türkçe
Dini Ilımlı Radikal İslam
Hükümet Şekli İdiyokrasi
Odalar Birliği Başkanı El-Aziz
Oda Sayısı Peynir
Başkent El-Aziz
Başlıca Şehirler Çilekli Kar, Köfte İlleri, Portakallı kar
Yüzölçümü 300 Km
Nüfus (2021 itibariyle) Counter.gif
Ulusal Marşı '
Ulusal Kahramanı Tom ve Jerry
Uluslararası Kahramanı Megatron, Optimus Prime, Şimşek McQueen
Tarihsel Gelişimi Cars I

Cars II

Para Birimi Kar
Demografik Yapı%20 Karslı

%30 Autobot
%30 Decepticon
%20 Araba

İthal Ürünleri Araba yedek parçaları
İhraç Ürünleri Araba, Transformers ve Kar

Elazığ yani Gakkoş Kocaamakirlişehir Belediyesi 100 bilmem kaç yılında El-Aziz tarafından kurulmuş ancak daha sonra 1562 yılında Peynir tarafından fethedilmiştir. Şimdilerde mükemmel bir şehir olan Elazığ'ın halk kahramanı Tom ve Jerry'dir.

Elazığ, 19. yüzyılda DJ Jerry ve DJ Tom (Aziz kardeşler) adında iki erkek kardeşten oluşan bir hip-hop ikilisi tarafından kuruldu. Kardeşler bir hip-hop albümü kaydettiler ve diğer şehirlerin ve belediyelerin reklamlarını Elazığ'a taşındıklarında insanlara bedava bir albüm aldıklarını söylediler. İronik olarak reklam çalıştı ve Azizul kasabası inşa edildi. Kasabanın adı geçtiğimiz günlerde bu sıcak ve sinirli çağdaş müziğin hip-hop geçmişini daha iyi yansıtmak için Elazığ olarak değiştirildi.

Kuruluş aşamasında, Azizul , 26'dan fazla nüfusuyla GVRD'nin en büyük nüfuslu belediyelerinden biriydi. Diğer ülkelerden birçok insan Osmanlıya taşındı ve Azizul'a yerleşti, bu da nüfusun artmasına ve 37'den fazla insanın burda yoğunlaşmasına neden oldu. Azizul'un nüfusu artmaya devam etti ve diğer iki kasaba daha gün ışığını gördü: Chew-Aw-Sin ve Kuzey Kutbu (aslında "Kuzey Deltası" olarak adlandırıldı, ancak Santa oraya taşındı ve Kuzey Kutbu olarak adlandırılmak istendi). Bir güne kadar sürmedi, DJ Tom, evlerinde bir jakuzide rahatlamıştı ve birinin Azizul 'u kontrol altına alması gerektiğine karar verdi ve oraya koşturmaya devam edilmesine yardım etti, bu yüzden kendini "Azizul Kralı" ilan etti.

2 ya da 3 yıl sonra, Aziz kardeşler, "Ben Kardeşimi Seviyorum" adlı bir albüm yayınladılar ve bu da korkunç yorumlar aldı ve toplam 0 kopya satmaya devam etti. Artık herkes, merhumlardan nefret ediyordu. Bazı sakinler taşındı ve diğerleri bir sonraki seçimlerde Aziz kardeşler için oy kullanmadı. DJ Tom 1907'de öldü ve ölümünden sonra "Biz Üzgünüz" albümü yayınlandı.