Exnihilo Hoca Efendi

Şablon:Siyasiler


Lafmacun cemaat kabilesinin başı, kurucusu, tek sahibi ve tek kapatıcısı olarak bilinen ulu manitu.

BiyografisiDüzenle

KızanlığıDüzenle

doğumu ile konuşmaya başladığı an arasını kapsayan dilimdir. bu dilimde sürekli onun bunun ayarlarını yiyerek, kendini gelişmeye adamıştır. ilk konuşmasında da "ne var yaprağım" diyerek tüm birikimini bir anda ortaya koymuştur.

GençliğiDüzenle

karadeniz cenaplarından halil hüsnü beyin orta ikiden terk oğlu olarak dünyaya geldi. ayar eğitiminin ailede başladığı ve zaten içinde olan yeteneği de kullanmasını iyi bilmesi sebebiyle ilk ayarını 5 yaşında doktorculuk varken top oynayan ebleh insana verdiği bilinmekte. ilk okulu baskı altında okumasına rağmen, bir yandan aldığı ayar eğitimini asla aksakmamıştır. öyle ki bu eğitime devam etmesi için ailesinin koştuğu hepsi pekiyi barajını dahi tutturarak, okul hayatının da başarılı geçmesini sağlamıştır. çoğu okul arkadaşı teneffüslerde top peşinde zaman harcarken, o camdan sadece izleyip, gol kaçıranlara ayar vermekle meşguldü.

Cemaat Öncesi Ayarik HayatıDüzenle

farklı kabileler altında kendini kanıtlama, verdiği ayarlar ilen kendine bir güruh oluşturma konusundaki becerisini her daim göstermiştir. ilk kayıtlara bilgiler ortamında rastlamak mümkündür. doğum tarihini mahlas olarak kullanaraktan giriştiği bu alemden, en son "delikanlı sadrazam beni kessin, hazerfen'i de uçursun" diyerek ayrılmıştır. sonunda hazerfen uçsa da kendisi kesilmemiş, sürülmüştür. yanında sürüklediği bir takım güruh ilen Lafmacun cemaatini meydana getirerek, alemlere akmaktan geri de kalmamıştır.

LafmacunDüzenle

daha öncelerden farklı kabileler nezninde, farklı insanlarla yakınlık kurması bu cemaatin kuruluşunu kolaylaştırmıştır. daha önceleri "burayı her türden insanla doldurucam" diyen cass-ül sin efendi'yi ikna ederekten, sadece inanan, inancı uğruna tematik kasmayı bile göze almış insanları bir araya getirmeyi amaç edinmiştir. başlarda üç und beş kişi ayinler düzenlerken, ilk kural "nat tu tolk ebaut Lafmacun" diyerek hem fight club'a gönderme yapmış, hem de Türk insanının genel özelliği olan "yasaksa hemen yayayım"ı bildiğini göstermiştir. bu önemli hamle ile cemaat güruhu önce 1000i, akabinde 10000i bulmuştur. bu zaman içerisinde önceleri tıpkı EHE gibi fazla bilinmeyen, ancak Lafmacun cemaati ile ön plana çıkmış bir çok isim gözümüze çarpar. Matige ve Bissit Hatunlar bunların en önemlileri olarak gösterilmektedir. ardından gelen chûck, yaleyz, wayt, uzung ve niceleri de bu yola baş koyduklarını her fırsatta dile getirmiştir. kendisi de çizgisini sürekli ayar yoluna koyarak, herkesi birarada tutabilmeyi başarmıştır. ancak gerçekleşen son celébrity deathmatch olayları karıştırmıştır. yine de müridlerine yol göstermeyi, onları bir arada tutmayı başaran EHE'yi buradan tebrik etmek boynumuzun borcudur.