Gençlerbirliği İmparatorluğu

Cavcavspor Hanedanlığı
Bayrak Arma
(Bayrak) (Arma)
Sloganı: Taktik maktik yok!Bam bam bam güm güm güm!
Konumu
Resmi Dili Cavcavca
Dini Her sene g.tü kurtarmacılık
Hükümet Şekli Babadan oğula değil de, başkasından gelen monarşi.
İmparator İlhan Cavcav
Sadrazam Tarık Mengüç, Gordon Freeman
Başkent Ankara
Başlıca Şehirler Abuja, Lagos, İstanbul
Yüzölçümü Zenci olan her yer.
Nüfus (2021 itibariyle) Counter.gif
Ulusal Marşı Batsın bu dünya
Ulusal Kahramanı İlhan Çafçaf
Uluslararası Kahramanı Con Benjamin Toşak
Tarihsel Gelişimi Doğdu büyüdü.
Para Birimi Gençlerbirliği Doları, Cavcav Lirası, İspanyol Dinarı
Demografik Yapı%100 Cavcav Yanlısı
İthal Ürünleri Nijeryalı Futbolcu
İhraç Ürünleri Galibiyet

İmparatorum çok yaşa...

~ Herhangi bir Gençlerbirliği'li futbolcu yorumuyla İlhan Cavcav

Bir taneeeem...

~ Aziz Yıldırım
Canııım...
~ İlhan Cavcav

Polonya gibi yıkmak lâzım.

~ Aziz Antié

Gençlerbirliği ya da kısaca Cavcavspor, 1923 yılında Gordon Freeman tarafından, mahalleden arkadaşı İlhan Cavcav ve saz arkadaşları için kurulmuş bir spor kulübüdür imparatorluktur. Nerede yaşlı, zenci, verimsiz, bal yapmayan arı tipi oyuncu varsa bünyesinde barındırır. Renkleri kan kırmızısı ve petrol siyahıdır. Ezeli rakibi, Türkiye'den Fenerbahçe ve Sarrak FK, Ankara'dan Ankaragücü, Somalispor'dan Jack Sparrow ve Amerika Birleşik Devletleri'nden Lostspor sadece Ajdar'dır. Bunun nedeni, Ajdar'ın İmparator İlhan Cavcav'a ihanet etmesidir.

İmparatorluk, tarihi boyunca Turkcell Süper Lig'de kalmıştır. Fakat her sene g.tü zor kurtarır. Her yıl ne kadar Nijerya'lı futbolcu varsa (yeteneğine bakılmaksızın) imparatorluğa vatandaşlık hakkı kazanır. Fakat ertesi sene bir daha alınmamak üzere vatandaşlıktan çıkarılırlar.

TarihiDüzenle

 
İmparator İlhan Cavcav, Ajdar Amık ile birlikte. İlhan'ın lanetine uğrayan Ajdar, istese de istemese de Nazi dansı yapmaktadır. (Lanet birikintileri Ajdar'ın kafasında görülebilir.)

Osmanlı İmparatorluğu'nun son zamanlarında, İstanbul Pazar Ligi tekelinden sıkılan Türk futbolseverler, İstanbul dışında bir takım imparatorluk kurmak isterler fakat hiç paraları yoktur. O dönemde Haylayf ticareti yapan ve bayağı bir zengin olan Gordon Freeman'a yazılı açıklamada bulunan futbolseverler, Gordon'dan takım kurmalarını ister. Gordon bu isteğe hayır demez ve "Gençlerbirliği" adını verdiği spor kulübünü imparatorluğu kurar ve kulübün başkanlığını imparatorluğun liderliğini İlhan Cavcav'a verir ve aynı anda Veniş Sikiliyle yok olur. İlhan Cavcav, bir tohum olduğu için ölmez. O yüzden kulübün imparatorluğun başkanı lideri hep o olacaktır.

Gençlerbirliği, tarihi boyunca sadece Ankara ve İstanbul Hacettepe fatihi ünvanını kazanmıştır. Tarihin en büyük kupasını bu kulüp kazanmıştır: TSYD Ankara Turnuvası şampiyonluğu. Bu şampiyonluğu şu şekilde özetleyebiliriz: Türkiye Spor Yazarları Derneği Ankara'da bir futbol turnuvası kurmak ister. (Bunun nedeni o dönemde İlhan Cavcav'ın çok zengin olması ve Ankara Büyükelçiliği'ni yapmasıydı.) O dönemde bu konuda uzmanlaşmış fakat bir tohumken gelişme esnasında Ali Kırca'nın elinde bulunan Ajdar'a danışan dernek üyeleri, bu konunun uzmanının aslında Küfürbaz Haydo olduğunu anlayarak onun yanına gider. Küfürbaz Haydo bu isteği geri çevirmez ve turnuvayı düzenler. O dönemde tek Ankara takımı Gençlerbirliği'dir ve kupayı Gençlerbirliği kazanır. Turnuvadan hemen sonra evrimleşen Ajdar, daha iyi yaşam standartlarına ulaşabilmek için İlhan Cavcav'ın yanına gider. Ajdar hayattan bezer ve 5 yıl boyu köle olarak yaşadıktan sonra Somali'ye kaçmaya karar verir. Gizli kamerada yakalanan Ajdar, İlhan Cavcav'ın lanetine uğrar.

Tarihten Bu Yana İmparatorlarDüzenle

BaşarılarıDüzenle

PolitikasıDüzenle

İstanbul deplasmanlarına sadece futbolcular gider, yönetim gitmez. İstanbul takımlarının da yöneticileri Ankara'ya getirilmez, sadece futbolcuları getirilir. Nerede zenci futbolcu varsa kulübe transfer edilir. Futbolcu iyi oynuyorsa büyük takımlara satılır, kötü oynuyorsa kulüpten atılır. Kulüpte sadece "Cavcav Kanunları" geçerlidir ve bu kanunlara uymayanlar da kulüpten atılır. Kulüp, her sezona Şampiyonlar Ligi veya UEFA Kupası'na katılma ümidiyle başlar fakat küme düşmekten son anda kurtulur. Bu ümitleri UEFA Avrupa Ligi geldiği için sona ermiştir.