Karagümrüklü Deli Hamdi


Hamdi m.s. 52 yılında Uganda'nın Khara Gcomrok (günümüz adıyla Kara Gümrük) bölgesinde ikamet eden geçimini pinpon oynayarak sağlayan bir ailede ailenin tek çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Henüz 5 yaşındayken babasının başına pinpon topu isabet ettiği için her ne kadar ölmediğini iddia etse de ölmüş ve köylüler tarafından toprağa verilmiştir. Bu küçük yaşında yetim kalan Hamdi babasının yarım bıraktığı Dünya Pinpon Şampiyonluğu hayalini gerçekleştirmek için pinpon oynamaya başlamıştır. Pinpon eğitimlerine sıkı şekilde devam ederken annesinden gizli ayakkabı boyacılığı yapmış ve kazandığı paralar ile forex ve hisse senedi yatırımları ile geleceğine yatırım yapmıştır. 6 Yaşına geldiğinde okula başlar ve Hüseyin ile tanışır sıkı kanka olurlar. Bir gün gittikleri bir okul gezisinde Adolf adında siyası ve felsesi görüşlerinin kendilerininki ile aynı olduğu bir çocukla karşılaşırlar.

Karagümrüklü Deli Hamdi
Karagümrüklü Deli Hamdi
Gerçek İsmi Hamdi
Lakabı Gardrop Fuat
Doğum Tarihi M.S 52
Doğum Yeri Uganda
Mesleği Genektik Mühendis
Hobileri Kuantum fiziği
Tuttuğu Takım Terra Galaktik Pinponcuları
Burcu Hıyar
En Zayıf Yönü I.Hüseyin ile dostluğu
Olumsuz Özellikleri Akli melekeleri
En Büyük Korkusu Kuru Üzüm
Vazgeçilmezi pinpon
Favori Sözü Şimdi ananı laciverte boyadım it oğlu it!
Favori Kahramanı I.Hüseyin, Nikola Tesla
'
Soldan Sağa;I.Hüseyin,Adolf Hitler,Karagümrüklü Deli Hamdi

ama Hamdi Adolf'u pinpon oynarken 35 kere üst üste yendiği için araları açılmış ve bir daha görüşmemişlerdir. Yıllar hızlı geçmiş Hamdi 18 yaşına gelmiş ve pinpon'da ustalaşmıştır. Dünya Pinpon Şampiyonasına katılarak babasının hayalini gerçekleştirmek için maçlara başlar. Katıldığı maçlarda rakiplerini hunharca yenmiş, yarı final aşamasına gelene kadar 48 rakibinin kafasına pinpon topu ile vurarak öldürmüştür. Kalan yarışmacılar korkup kaçmış Hamdi Dünya Pinpon Şampiyonu seçilmiştir. Hayatının hedefini tamamlayan Hamdi ruhsal bir yükseliş yaşayarak Nirvanaya ulaşmış ve kendi kendine konuşabilme yeteneği kazanmıştır. Meslektaşları delirdiği düşündüğü için Hamdiyi akıl hastanesine yatırmak istese de denemeye kalkan herkes kafasına aldığı pinpon topu darbesi neticesinde ölmediklerini iddia etmelerine rağmen ölmüş ve toprağa gömülmüşlerdir. Köylüler son çarenin Hamdiyi öldürmek olduğuna karar kılmış ama cesaret edemedikleri için doğrudan Azrail'i çağırmışlardır. Hamdi planın önceden farkına varır ve Hızlı davranıp Azrail'i pinpon maçında mücadeleye davet eder. Eğer kaybederse ölecektir fakat kazanırsa ölüm ona asla uğramayacaktır.

Azrail'in Hamdi ile olan pinpon maçında kullandığı raket

Azrail efsanevi bir pinpon oyuncusu olduğu için tereddüt etmeden kabul eder ve Uganda şehir meydanındaki gençlik ve spor merkezinin önünde masa kurulur, seyirciler yerleşir. Tüm halk tedirgin bir şekilde Turşu yemektedir. Çünkü o gün ulusal turşu günüdür. Hamdi ile Azrail hırsla oyuna başlar. Azrail her topa vuruşunda seyircilerden biri ölür, Hamdi'nin her topa vuruşunda gökten yıldırım düşer ve bir seyirci ölür. Bu durum Azrail'in bir saniyeliğine dikkatini bozmuş ve Hamdi fırsattan yararlanıp Azrail'i yenmiştir. Anlaşma gereği ölümsüz olan Hamdi'nin sevinçten ağzından köpükler akar ve mantık dışı sesler çıkarmaya başlar, Azrail ise kimseye görünmeden utançla sıvışıp kaçar.

Birçok kişinin ölümüyle sonuçlanan bu trajik durum sonucunda halk yas tutmuş ardından ülkedeki lağım işçilerinin toplu intiharıyla devam etmiştir. Lağımlar hızla tıkanınca ülke b*k kokmuş halk sinirlenmiş ve iç savaş patlak vermiştir.

Bu sırada dinini yaymak ve ticaret yapmak üzere seyahatte olan Çinli Papa Ha-Ho Hi, Hamdi'nin iman kuvvetiyle Azrail'e karşı kazandığı galibiyetine tanık olmuş, Hamdiyi kutsayıp Aziz ilan etmiştir.

İsyan eden halk tüm suçun sorumlusunun Hamdi olduğu kanısına varıp Hamdiyi sınır dışı etmişlerdir...

Ha-Ho Hi Uganda vatandaşlarına İsa'yı sorunca bir plastik tavukla beraber Tutankamon çukuru'na mancınıkla atılmıştır.

Hamdi halkının yaptığı gavatlığa akıl sır erdiremez, öfkeyle Japonya'ya yüzmeye başlar


Sürgünde Bir HayatDüzenle

 
Hamdi'nin Uganda'dan Amerika'ya olan göçünün haritası

Sürgün edilip vatanı Uganda'dan kovulan Hamdi Japonya'ya doğru öfkeyle yüzmektedir. Okyanusta yüzerken köpek balığı sürüleri tarafından sayısız kere saldırıya uğramış çetin savaşlar sonucu bir çok köpek balığını dövüp adam etmiştir. Hamdiyi efendisi görüp buyruğu altına giren köpek balıkları Hamdi ile yola devam etmiştir.

 
Hamdi'nin Köpek balıklarıyla olan kavgasının bir minyatürü

Aylar süren yolculuğunda hızını kesip Japonya'da duramadığı için Amerika'ya varmıştır. Böylece Dünyanın yuvarlak olduğunu kanıtlayan ilk insan olmuştur.

Amerika'ya vardığı anda barış, özgürlük ve demokrasiyi leğen kemiğinde hissetmiştir. Geceyi etrafta bulduğu uzay gemisi parçalarından yaptığı barakada geçirmiş, sabahın ilk ışığında açık çiğ köfteci bulmak için ormanın derinliklerine girmiştir. Önüne çıkan hayvanlara tokat atarak giderken bir Maya tapınağına rastlar. Tapınağı incelerken Uganda'da yaşadıkları aklına gelir kendi kendine konuşmaya başlar. Onu gören Mayalılar Tanrılarla konuştuğunu zannedip Hamdiyi bir peygamber sanırlar ve şehirlerine götürürler. Hamdi burada Mayalılardan Genetik bilimi, Simya, Uzay bilimi ve Omlet yapmayı öğrenmiş ve onlara pinpon oynamayı öğretmiştir.

Fakat Hamdi kafasına pinpon topu isabet eden bir mayalıyı öldüğüne ikna edemediği için tartışma yaşamış ve şehri terk etmek zorunda kalmıştır.

Buradan da sürüldüğü için köpek balığı sürüsüyle birlikte ilk hedefi olan Japonya'ya doğru yol almış, vardığında Japonya'da insanlardan uzak bir sahil bölgesinde bilimsel araştırma tesisi açmıştır. Burada Simya ve Genetik bilgilerini karıştırıp köpek balıklarının DNA larıyla oynayarak emirlerini eksiksiz yerinde getirebilecek üstün bir yaşam formu üretmiştir.

Bir gün ekmek almak için Kyoto şehir meydanına gittiğinde ara sokaklarda kadim dostu Hüseyin'i Pembe lotus tarikatının shogun'unu ölümüne dövüp öldürürken görür. Sevinçle birbirlerini selamlamış ve haka dansı yapmışlardır. Hüseyin'den Çin'e saldırma planlarını öğrenince hiç düşünmeden destek çıkarak 300 GDO lu köpek balığı ile bu plana dahil olmuştur.

Köpek balıklarını savaşa Hüseyin'in gay orangutan postundan yapığı davullar içerisinde gizleyerek taşındılar ama saldırı sırasında işler rast gitmedi, ne yapacağını bilmeyen savaş tecrübesinden yoksun köpek balıkları şaşkın bir şekilde hunharca Çin Seddine saldırdılar, bu saldırı Çinliler tarafından hayretle geri püskürtülmüştür.

 
Köpek Balıklarının Çin Seddine düzenledikleri saldırısı

Yenilginin üzerine Hamdi öfkelenmiş, yerde sinir krizi nöbeti geçirirken aklına birden dünyanın yuvarlak olduğu için tersten dönüp saldırırlarsa onları hazırlıksız yakalayabilecekleri fikri gelmiştir. Mantıklı gelen bu fikri Hüseyin onaylamış ve yola çıkmışlardır...