Kekoslovakya

Kekoslovakya, 1985 yılında Bağcılar'da özerk bir yönetim olarak kuruldu. İsviçreli bilim adamları tarafından Kekoslovakya hiddetlilerinin %99,9'unun Kekoların oluşturduğu düşünülmektedir. Bölgedeki hakimiyetini kaybeden devlet, bölgeyi keko ırkına bıraktı. Kekoslovakya Bağcılar etrafında sanayi ve ticari alanları ele geçirdikçe güçlendi ve 1987 yılında ilk KOFAŞ Fabrikası kuruldu. Burada Sanayi Devrim'inin faydalarından yararlanarak Vatican City'de planları oluşturulan Mıho 87 piyasaya sürüldü. Ulaşım alanında büyük bir ilerleme kateden kekolar, araba teybini de yan sanayi ve hobi olarak üretmeleriyle komşu semtlerde adlarını duyurdu. KOFAŞ Mıho 87, keko ırkının komşu bölgelerdeki sakinleri etkilemesine yol açtı. Asimile politikası izleyen başbakan Zvonimir Bifırtçek, topraklarını merkezi hükumete fark ettirmeden Esenler Otogarı'na kadar ilerletme şansını elde etmiş oldular. Esenler Otogarı'ndaki yolcuları alt katlardaki tuvaletlerde rehin

Dosya:Kekoslovakya
Pistanbul ve Kekoslovakya Hartiası- Kekoların keşif rotası

alarak 1989Esenler Otogarı Faciası'na neden oldular. Bölgedeki merkezi ulaşım istasyonu olan garın ele geçirilmesi ile Esenler'in tamamı felç olmuş ve bir status quo sağlanmıştır. Toplam nüfusu 473,882 olan kekoların sanayi hammadesi ihtiyaçları ve beylerin emperyalizm politikası yeni bir koloni arayışına itilmişler ve bir koloni kurmak için en yakın su kütlesi olan Marmara Denizi'ne yönelmişlerdir. 1995 yılında 32,212 taşeron keko, arabesk rap eşliğinde ilk keşif gemisi olan Apache 'yi Esenler Otogarı otoparkında üretmiştir. Sigara izmaritleri yakıt olarak kullanılmış ve askeri izin alınarak Marmara Denizi'ne açınılmıştır. Kekoların arasında bir efsane olan Keşiş Denyo, kekoların sıcak denizlere inmesini tavsiye etmiştir. Apache 2 yıl süren uzun yolculuk sonrasında 2,980 mürettebatından 31 kişinin hayatta kaldığı bir tekneye dönmüştür. Adana kentinin yakınlarına ulaşan kekolar Çukurova'da tahıl üreticiliğine başlamışlardır. Aradan geçen uzun yıllar sonra bölge halkını rahatsız etmişler ve Çukurova'da büyük bir göçe neden olmuşlardır. Halk tarım aletleri ve toprağı bıraktığı için Kekoların arasından bir kişi reis seçilir ve kılık değiştirerek Adana halkına kendi materyallerini satmışlar ve arsa sahibi olmuşlardır. Yaklaşık 5 yıl sonra Kekoların kolonileri ve Bağcılar Merkezî Merkezi arasında bir ticaret yolu oluşmuştur. Kekolar Adana'da yeni bir KOFAŞ Fabrikası açma girişimleriyle bölgede tanınmışlardır. 1997 yılında çıkarılan bir bölge raporunda sanayinin Kekolar tarafından güdümlendiği ortaya çıkmış ve Kekoların itibarı artmıştır.

Tarih Kekoslovakya Toprakları İçinde Yaşayan Nüfus-Nüfus Sayımları KEKİK(Kekoslovakya İstatistik Kurumu) tarafından sağlanmıştır.
1985 6450
1989 473,882
1992 602,020
1998 893,434
2004 919,212