Kutup Ayısı

Kutup Ayısı
Meraklı hayvanlardır kendileri

Sentetik bir kutup ayısı

Korunma Durumu

Sayıları her gün azalmakta
Yerlerine albino siyah ayı sentetik kutup ayısı yerleştirilmektedir.

Bilimsel Sınıflandırma
Alem: Hayvan
Sınıf: Memeli
Beslenme: Coca Cola, Bahtsız Bedevi
Ömür: 20-25 Yıl
Keşfeden: Casus Buzulkuşları

Kutup Ayıları, (Latince: Saccharum ursi, Arapça: بدوي ودود , Japonca: コーラモンスター ) Ayı cinsinin en cool alt türüdür. Siyah ayılar ile melezinden doğan Panda isimli farklı bir cinsi mevcuttur. Kutup Ayıları dünya üzerinde yalnızca Antarktika, Sahra Çölü ve çevresinde yaşarlar. Pastafaryanizm'e olan inancın azalmasından ötürü artan küresel ısınma nedeniyle yaşam alanları tehlike altındadır. En yakın marketten bir adet Coca Cola™ satın alıp İsrail'i protesto etmek için sokağa dökerseniz birlikte bunun önüne geçebiliriz.

Yaşam AlanlarıDüzenle

Kutup Ayıları yalnızca ekstrem ısı değeri olan bölgelerde yaşabilmektedir. Kalın postları onları soğuktan korumaktadır ve postları beyaz renkte olduğundan ışık enerjisini olabildikçe az emerek çöllerde de sıkıntısızca yaşarlar. Yaşam alanından alınıp farklı yerlere yerleştirilen kutup ayıları kalıcı beyin hasarı aldıklarından zeka seviyeleri ortalama bir Tiktok kullanıcısına düşmekte. PETA bu canlıların acısına son vermek için beyzbol sopalarıyla kafalarına vurarak öldürmektedir.

KutupDüzenle

 
Buzulkuşlarının arasında casus olarak karışmış bir Kutup AyısıEn yoğun kutup Ayısı nufusu burada yaşamaktadır. Bölgenin hakimiyetini elde etmek için Buzulkuşları ile sürekli bir mücadele icerisindedirler.

Kutup ayıları kapitalist gazlı içecek lobisinden aldığı finsansal destek ile Gomünist buzulkuşlarına karşı destansı meydan muharebelerinde çatışmış fakat tarafların birbirine üstünlük kuramaması neticesinde soğuk savaş protokolleri aktive edilmiştir.

Ajanlar, gizli casuslar vs denenmiş fakat başarı alınamamıştır. Sonuç olarak ABŞB'den ithal demokrasi getirmeyi düşünmektedirler.
ÇölDüzenle

Çöllerde yaşam sanılanın aksine zor değildir. 2007 yılında çekilen Wifi hattı sayesinde oldukça keyifli vakit geçirmek mümkün. Kutup Ayılarının müttefik kuvvetleri olan bedeviler tüm lojistik desteği kendilerine sunmaktadır. Fakat bu durum Sentetik Kutup Ayıları için geçerli değildir. Çölde sensetik türüyle karşılaşırsanız sonuç kötü olabilir.

Arap yarımadasının bir numaralı gazlı meşrubatcısı kendilerine burada da destek çıkarak ayıları silahlandırmaktadır.


BeslenmeDüzenle

Sadece ve sadece buzz gibi soğuk Coca Cola Cola Turca Kutup ayıları, ahududu yerken yaptıkları karışıklık nedeniyle genellikle kana susamış yırtıcılarla karıştırılır.

Sentetik Kutup AyılarıDüzenle

Buzulkuşları ile olan mücadelelerinden yaşanan kayıplar ve insanların viskilerine koyabilmek için buzulları parçalaması neticesinde kutup ayısı popülasyonu ciddi oranda azalma yaşamıştır.

Bu durumu erkenden fark eden buzulkuşları, işledikleri kozmik günahları maskelemek için kullandıkları bu savaşın bitmesinden korktukları için gizli ar-ge laboratuarlarında ürettikleri %100 organik pamuktan imal edilmiş fakat Pepsi ile çalışan klonlar üretip gerçek kutup ayılarsının arasına sürdüler.

Böylece zetanlar ile olan bağlarını ve sözde fokbalığı soykırımlarını örtbas etmeye devam edebilecekler ve kutup ayıları üzerinde kuvvetli bir casus ağına sahip olacaklardı. Tahmin edileceği gibi işler beklemdiği gibi gitmedi ve yanlışlıkla Pepsi yerine Coca Cola tüketen sentetik ayılar kontrol dışına çıktı. Kontrolden çıkmış bu sentetik ayılar dünya üzerindeki tüm canlılar için tehlike arz etmektedir. Yetkililer Sentetik Ayı ile karşılaşılması durumunda Pompalı Tüfek kullanılmasını tavsiye etmekte.

Pedobear ırklarından kaynaklanan kutup ayısının Arktik mirası, bir İrlandalıya benzer şekilde solgun ve sefil cildinden yansır.