Nasıl Yapılır?

Yani orada öylece oturuyorsun. Sonra sıkıldın. Ne yapabilirsin? Araba soymak mı? Hayır. Gidip şişman kıçını bütün gün bilgisayar masasına mı gömdün? Olabilir. peki! Neden bebek yapmıyorsun? Eğlenceli, basit ve havalı çocuklar yapılıyor.

Adım 1Düzenle

Bir sopa bulmayı deneyin. Artık eski çubukların aynı olduğunu düşünebilirsiniz. Yanılıyorsun. Kişisel topluluğunuza uyan herhangi bir çubuğu bulun. Örneğin, keskin ve hızlı zekâlıysanız, keskin ve hızlı bir şekilde kandırabileceğiniz bir tane alın.Başka bir örnek, toplam bir wimp'iniz var ve her şeye sokuyorsanız, o zaman gerçekten küçük ve inatçı bir tane alırsınız. Bu muhtemelen size uyacak ve herkes için tavsiye edilir.

Adım 2Düzenle

Bir Delik veya Çatlak Bulun.

Nasıl Yapılır: Bir Fincana İşemekDüzenle

Tamam, sakin ol. Az önce bu garip, sıkıştırılmış kapaklardan biriyle küçük bir plastik kavanoz verildi. Bu senin kupan. İnşallah, idrarınız birkaç dakika içinde bu fincanda olacak.

Kapağı bardaktan çıkarın. Bu konuda sorun yaşıyorsanız, gerçekten çok safmışsınız. Bu aşamada yardım istemek sorun değil. Sadece temel motor fonksiyonları yerine getirememenize çok fazla dikkat etmemeye çalışın.

Lütfen bu eğitimin yalnızca erkekler / kadınlar için olduğunu unutmayın.