Sikkiljaa
Sikia.jpg
Sikish bayrağı
Milli motto: "Uultünilmaan, větrtëpaallidaan, kõstáikköanimäälsiilvaan"
(Iürkçe: "Birçok insandan daha küçük, kardan daha az, herhangi bir hayvandan daha zeki" - Ülkenin küçük boyutu ve görünür zayıflığına referans olarak)
Lokalizasyon Güney Amerika /Afrika/Atlantik Oky.
Resmi dil Sikish
Kral Kõiv Paakkánt
Başkent Võkkjánu
Büyük şehirler Võkkjánu (3.398.481 inhab.), Liervaljaa (1.873.170), Kküüühhaeijoummaa (1.285.590), Svääkke-Vëëkska (893.649)
Nüfus 9.253.472 adet. 2005te:
Sikish (99,2874%), other (0,17435%), kediler (102,88,77%)
Resmi Terör Grubu SÕD - Sinisiiõkkiididaimón
Para Lõri
Gıda Ãããükéâje (Hafif tuzlu beaver kuruyemiş)
Milli Marş Mädei Ëj Sikküljääni Liivaev (Sikland'da Yaşamak Seviyorum)

'Sikya' ('Sikküljaa' 'yerli Sikish dilinde,' 'sikku' '= "bir" + "' ljaa =" kara "gibi bir şeydir) Brezilya ve Falklands arasında güney Güney Amerika. Halk arasında sadece Sikkia olarak bilinen halk arasında ("sikkiaani"), ülke Brezilya 'nın bir numaralı kamu düşmanıdır. Güneyde [Güney Amerika]] olsa da, ülkenin Afrika kıtası 'na ait olduğu düşünülmektedir.


TarihiDüzenle

Kimse bu milletin Tarih 'ini bilmiyor. Çok belirsiz. Tarihçiler sadece Sikland'ın binlerce yıldır Brezilya düşmanı olduğunu biliyorlar. Gerçek şu ki Sikland kediler tarafından yönetiliyor ama birkaç kişi bunu biliyor. Kararsız bir komplo. Çok karanlık.


HalkıDüzenle

Sikishler çok yabancı düşmanı insanlardır. Üstün bir Sikish Irkı'na inanırlar ve herhangi bir Dünya halkıyla olan bağları inkar ederler. Sikishler, tüm dünyadaki eşsiz bir etnisitedir ve Yivli civcivler dünyanın en sıcak, en güzel ve en zeki olarak bilinirler (çünkü [feministler]].