Su ürünleri mühendisi

Mühendislerin doğal yaşam alanları.

Kendileri profosyonel balıkçıdır. Oltaları özenle hazırlanmıştır. Çin malı rat kullanmazlar. El yapım gümüş kakmalı çıbıkları olur. Attı mı 12 den vururlar. Zıpkın kullanımında ustalaşmışlar ve 100 metre ötedeki balığın kaya balığı mı su balığı mı olduğunu gözünden tanırlar.

Su ürünleri mühendisliği, yaygın bir genetik bozukluktur (renk körlüğü gibi), erkekler arasında en yaygın olanıdır ve yakın zamanda kadın nüfusa bulaşabilecek bir biçime dönüşmüştür.

Su ürünleri mühendisliği, üç boyutlu mekânı modelleme sanatıdır, yapının gerçekliğinde donmuş ve hareket yoluyla algılanabilir. "Thou Su ürünleri mühendisliği Ye" nin evrensel akademisinde Su ürünleri mühendisliğınin bir zamanlar müziğin olduğu, ama uzun zaman önce donmuş olduğu ve şimdi sadece müzik sularının fizyolojik bir tezahürü olarak mevcut olduğu yaygın ve sorgulanamaz bir biçimde inanılmaktadır. Aynı zamanda Su ürünleri mühendisliğınin insanın şafağından beri ikinci en eski disiplin (ilki sadece fuhuş idi aslında) olduğu ve onun konseptinden beri Su ürünleri mühendisi olarak bilinen iddialı lego avı bağımlılarını bir lejyon olarak ortaya çıkardığı da bilinmektedir.