Yılmaz Vural

SC3.jpg

Yılmaz Vural, o spor kulübü senin, bu spor kulübü benim her takımı gezen ve küme düşüren bir tür saksı bitkisidir. Bu bitkinin gelişimi diye bir şey olmaz. Çünkü gittiği her takım küme düşecektir. Saha kenarına yaptığı enteresan hareketlerle tanınır. Anadolu'nun her tarafını dolaşmıştır. En büyük hayali Fenerbahçe'yi küme düşürmek olup, bu hayalini hiç gerçekleştiremeyecektir. Jay-Jay Okocha ile evlidir ve bu evliliklerinden 1 çocukları vardır.

Yılmaz Vural ve YunanistanDüzenle

Çalıntı kültürleriyle bilinen Yunanlı komşularımız, Yılmaz Vural'ın maç esnasında yaptığı hareketlerden esinlenerek yeni bir dans türü geliştirmişlerdir ve bunu da kültürlerine katmışlardır. Söz konusu dansın adı "Gırın rağibin ayaanı a.q" dur. Peki bu dans nasıl yapılır? Önce yanınıza yedek futbolcular ve teknik heyeti alırsınız. Yılmaz Vural gibi saha içinde futbolculara taktik vermeye çalışırsınız. Teknik heyet korkudan kaçar ve o arada "All right pussy, pussy, pussy!" şarkısı eşliğinde dansa devam edersiniz.

Osmanlıspor Padişahlığı DönemiDüzenle

Sultan I. Vural Osmanlıspor'un 5. padişahıdır. Kendi isteği ile tahtı bırakmıştır Osmanlıspor onun döneminde beylikten devlete yükselmiştir.