YanOyunlar:Sonic

Karayolları Satırbaşı Uyarıyor!
Satırbaşı bu maddenin gerçek ansiklopedi formatına uygun olmadığını, bölümler ve paragraflardan oluşmadığını, en az bir veya iki (pornografik içerik de olabilir) resim bulunmadığını, diğer maddelere bağlantı olmadığını ve mizahi ruhu olmadığını belirtti ve uyardı:
"Eğer bu kriterler olmazsa, bu bayrak başka yerlerde dalgalanabilir. Anladın sen onu!"
Kriterlere uygun maddeler yapalım.

Kirpi Sonic , Sega tarafından yaratılan bir video oyun dizisidir. Obez Dr Robotnik Eggman tarafından sürekli Tehlike altında olan Sonic adlı mavi bir Kirpidır. Tipik olarak, Sonic-sıklıkla Kuyruklar, Knuckles, Amy, Gölge, Rouge, Big, Cream, Jet ve Sonic gibi arkadaşlarıyla birlikte hızlıca oynamalı, yüzük toplamalı, robotlara ve özgür hayvanlara atlamalı, yedi Chaos Emeralds'ı yakalamalı Ve Eggman'ın dünya hakimiyeti planlarını yoketmelidir.

KİRPİ SONICDüzenle

Kirpi Sonic, adındanda anlaşılacağı üzere bir kirpidir...ama öyle böyle değil hızlı koşan mavi bir kirpidir...vay anasını !! Neyse gariban bir Japon gencimiz Superman'e osbir çekerken aklına gelmiştir...bu yaratık pek merettir...yuvarlanır falan Mario'ya karşı bir nefret duygusu vardır...bu duyguyu olimpiyatlarda ve nintendo'nun dövüş oyunu SSBB'de iyice belli etmiştir...Çok şekil bir yaratıktır...eskiden sevimli şimdi ise ARTİZ ama pazarda gezmeyenlerinden... herneyse işte genellikle şişko Mario'nun ırzına geçerken görülebilir...

SONIC 2006Düzenle

Bu oyun Sonic evreniyle alakası olmayan, tamamen götten uydurulmuş bir oyundur. O kadar moktan bir oyun ki biz bile buraya yazamadık... Alın Vikipedi'den okuyun... https://tr.wikipedia.org/wiki/Sonic_the_Hedgehog_(2006_video_oyunu)

ahana Sonic bu : [1]

herneyse Sonic en hızlı ve en güçlü süper kahramandır ULEYN !

Oyunlar

 MMO: Bitefight · Knight Online · OGame · World of Warcraft · Hattrick · Futbolcup · Minecraft

 Strateji: Age of Empires · Dota · Starcraft · League of Legends

 RPG: Grand Theft Auto

 FPS: Counter-Strike · Half-Life · Serious Sam · Call of Duty · Team Fortress 2 · PUBG · Fortnite

 Simülasyon: Diablo III · The Sims

 Platform: Mario · Street Fighter · Sonic

 Spor: PES 1453 · PES 1923

 Mobil: Clash of Clans · Clash Royale · CATS · Brawl Stars · Robotics · Gacha Life (o ne lan??)